Scroll to top

Umývanie nástrojov a dezinfekcia

Test kvality umývania nástrojov STF Load Check, objednávacie č. 2315, bal. 100 ks
Na plastovom priesvitnom skúšobnom prúžku

Na plastovom priesvitnom skúšobnom prúžku rozmerov 5 x 10 cm je nanesené obojstranne v štyroch poliach zkúšobné farbivo. Farbivo obsahuje lipidy, polysacharidy a proteíny. Zkúšobný prúžok sa vkladá do nerezového držiaku, objednávacie č. 2316. Takto zostavený test sa umiestni do koša umývacieho automatu. Po skončení umývania sa kontroluje proti bielej podložke odstránenie skúšobného červeného farbiva. Farbivo neobsahuje krv ani jej deriváty a jeho vlastnosti zodpovedajú zámerom pripravovaného predpisu prEN15883. Podmienky skladovania: 0 – 30°C, relatívna vlhkosť 30 – 60%.

Test kvality umývania nástrojov Soil Test, objednávacie č. 2304,
bal. 1 ks
Test sa dodáva ako prášok vo fľaštičke

Test sa dodáva ako prášok vo fľaštičke s nanášacím štetčekom. Vlastnosti prípravku zodpovedajú tzv. Edinburghskému testu. Pridáním stanoveného množstva vody sa získa kaša, ktorá sa štetčekom nanesaie na čisté suché nástroje. Po zaschnutí sa označené nástroje vložia do umývacieho automatu. Orandžová farba testu dovoluje po skončení umývania jednoduchú kontrolu, či bol všetok test odstránený. Expirácia (1 rok od dátumu výroby) je vyznačená na balení. Skladovanie: V chladničke pri teplote 4°C – 6°C.

Držiak testu umývania nástrojov STF Load Check, objednávacie č. 2316, bal. 1ks
Držiak na opakované použitie

Držiak na opakované použitie je vyrobený z nerezovej ocelepoužívanej na výrobu chirurgických nástrojov. Medzi dierované čeľuste ohnuté v pravom uhle se vkladá skúšobný prúžok, objednávacie č. 2315.

Indikátor tepelnej dezinfekcie Des-Check, objednávacie č. 2470,
bal.100ks
Indikátor je určený pre kontrolu

Indikátor je určený pre kontrolu funkcie nástrojových umývacých automatov s parametrami tepelnej dezinfekcie 93°C po dobu 10 minút. Expirácia (2 roky od dátumu výroby) je vyzna- čená na balení. Skladovanie: V chladničke pri teplote 4°C – 6°C. Exponované indikátory sa dajú, chránené pred svetlom, uchovávať pre dokumentačné účely.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.